Можливість повернення

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну або поверненню.

Покупець може здійснити обмін або повернення товару лише якщо товар містить поліграфічний брак чи дефект від попереднього користування (у випадку з вживаними товарами), про який Покупця не було попереджено завчасно та який не був вказаний у описі до товару.

У такому випадку Покупець має право повернути браковану придбаний товар протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід написати на e-mail: manybooks.in.ua@gmail.com для подальшого узгодження деталей. Повернення бракованої / невідповідної до опису продукції здійснюється за рахунок Продавця.

Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).